Про Польські тревел і лайфхаки…

Tam i tu – це унікальний україномовний проект про мандрівки та будні у Польщі очима людини, яка тут живе і подорожує уже понад десять років.

Увага! Гід по сайту для вашого зручного користування.
Всі матеріали систематизовано по категоріях ТУТ

У Польщі є дуже багато прихованих перлин, невідомих звичайному туристу чи незацікавленому мешканцю. На цих сторінках ви знайдете інформацію, яку доволі важко викопати навіть на польскомовних сайтах, адже пишу я з власного досвіду. А призамкових майданів, гірських стежин і площ-ринків я тут потоптала чимало.

Мандрівний ген у мені проявився тільки в університеті, хоча ще з дитинства любила фільми про екзотичні країни і джунглі. По закінченні вузу за пазухою вже було сумарно два роки мандрів іншими країнами, не рахуючи самого життя у Польщі. А відтоді я побувала у понад двадцяти країнах, у багатьох по декілька разів. Цифра постійно зростає.

Найбільше люблю подорожувати саме Польщею, яку об’їздила і вивчила вздовж і поперек. Від Столових гір, через Тримісто, по фортецю в Перемишлі та стрит-арт Кракова – я постійно стараюся відкривати нові місця або відвідувати полюбившіся старі.  Вирішити суботнім ранком їхати у подорож, купити за кавою квиток онлайн і вирушити за годину на інший кінець Польщі (або Європи) давно стало нормою.

Через інтенсивний стиль життя і часті подорожі багато спогадів просто не залишається у пам’яті. Кожен бувалий мандрівник знає це відчуття.

Міркуючи про те, як з цим впоратися, я загорілася думкою, що ця інформація, яку я збираю “у дорозі” роками, доволі часто невідома навіть моїм друзям-полякам. А що й говорити про тих, хто живе за кордоном або нещодавно переїхав у Польщу? 

Саме з бажання впіймати двох зайців – зберегти свої спогади та поділитися зібраною інформацією про потаємні туристичні скарби Польщі – починався цей портал. Відтоді він пережив декілька перевтілень і обріс статтями про різні аспекти життя у Польщі. 

Буду рада, якщо мої знання надихнуть вас на тревел дослідження 🙂

До зустрічі в коментарях сайту!

P.S. Якщо хочете не загубити цей сайт в недрах інтернету, в меню справа знаходиться формуляж підписки на імейли, а  у верхньому правому розі – іконки соціальних сітей, де можна слідкувати за новинами порталу.

Підпишись та отримай книгу