Привіт!

Я Настя.

Родом з Волині.

Живу у Польщі з 17 років, а останні 6 – у Кракові (місті королів і драконів), який дуже люблю.

 

Тревел-профіль

 

До 17 років – Живу у маленькому провінційному містечку. 15 хвилин на авто до польського кордону і година до білоруського. При цьому за кордоном була лише двічі— на 1 день у Бресті і Замості. Подорожую як усі – у село влітку і раз на рік з родиною, у ті самі місця.  Телевізійна антенна часто краще ловить польсат і Польський ТВ1, ніж українські канали. По сотому колу дивлюся Льолика і Болика.

17 років – переїжджаю у Жешів (Польща) на навчання. Відвідую Чехію.

У другій половині року чіпляю вірус мандрівництва. Уже до кінця третього курсу стає очевидно, що це не лікується. Роблю свій перший Євротур, охоплюючи п’ять країн за 2 тижні.

18 років – Польща перестає бути екзотикою і починає бракувати культурного різноманіття. Вступаю в міжнародну волонтерську організацію АЙСЕК, опікуюся приїжджими студентами зі всього світу.

19 років – вперше на іншому континенті. Літня практика у Штатах на березі Атлантичного океану.

20 років – хочеться екзотики. Вперше наважуюся подорожувати автостопом, і одразу до іншої країни – Угорщини –  в рамках конкурсу автостопу. Ловлю тір і з комфортом приїжджаю під самісінький Будапешт. Далі – перша подорож соло – в Азію. Їду волонтером у Індію під час літніх канікул.

21 рік – Через кілька місяців після повернення з Гімалаїв вирушаю на семестр по обміну у Королівство Датське. Вчуся мистецтву Хюгге – тобто зависати на газонах з друзями і неквапливо вивчати форму хмаринок. Повертаюся в Польщу і вдаряюся в подорожі по країні. Одночасно далі опікуюся приїжджими студентами-іноземцями і знайомлю їх з культурою Польщі. Відкриваю для себе Татри і закохуюся в горах.

22 роки – Вирішую підсумувати студентські роки ще одним мандрівним проектом і на останні канікули вирушаю на практику на південне побережжя сонячної Іспанії.

22 – зараз — Переїжджаю у Краків, поближче до улюблених гір, і починаю ще більш інтенсивно подорожувати Польщею і Європою. У вихідні досліджую гірські стежини, народні парки, нові міста і столиці інших країн. Пізнаю нюанси корпораційного світу.
Паралельно починю найцікавішу подорож — у себе — та  засновую і розвиваю власні творчі проекти.

 

Мої проекти:

Tam i tu – інформаційний портал  і трішки авторський блог про Польщу.

Code of Simplicity — codeofsimplicity.com — проект для популяризації ідей мінімалізму, екомислення, самосвідомості і слоу лайф у східній Європі

Anastasia Sydorko illustration — anastasiasydorko.com – дитячі ілюстровані книги

Кава та Література — asydorko.com — блог про шлях до видання першої художньої книги

 

Підпишись та отримай книгу